AKTIVNÍ PRVKY HIRSCHMANN

 
10GE XFP MM - rozšířený rozsah prac. teplot

XFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-XFP SR/LC EEC
10GE XFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

XFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-XFP LR/LC EEC
2,5 GE SFP MM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-2.5-MM-LC EEC
2,5 GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-2.5-SM-LC EEC
Aplikační L2 FireWall - SPI + DPI - 2xFE
 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: TofinoXenon - XX
DIN Rail Managed Switch 4x FE TX

L2 průmyslový Switch pro bezpečný vzdálený přístup do kritické komunikační infrastruktury

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: GECKO 4TX
DIN Rail Managed Switch 5x FE TX

L2 průmyslový Switch pro bezpečný vzdálený přístup do kritické komunikační infrastruktury

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: GECKO 5TX
Dvojitá Industrial WiFi AP IP65/67, 2,4GHz a 5GHz, technologie ClearSpace

Dvojitá průmyslová WiFi + Security Router / FireWall

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: OpenBAT-F - 2XX
Dvojitá Industrial WiFi AP, 2,4GHz a 5GHz, technologie ClearSpace

Dvojitá průmyslová WiFi + Security Router / FireWall

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: OpenBAT-R - 2XX
Expanzní modul 8x GE TX pro MACH4002

Expanzní modul pro Switche řady MACH4002

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M4-8TP-RJ45
Expanzní modul 8x port FE TX, PoE pro MACH4002

Expanzní modul pro Switche řady MACH4002

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M4-FAST 8TP-RJ45-PoE
Expanzní modul 8x SFP - FE pro MACH4002

Expanzní modul pro Switche řady MACH4002

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M4-FAST 8-SFP
Expanzní modul 8x SFP - GE pro MACH4002

Expanzní modul pro Switche řady MACH4002

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M4-GIGA 8-SFP
FE SFP MM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-FAST SFP-MM-LC EEC
FE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-FAST SFP-SM-LC EEC
FE SFP TX - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-FAST SFP-TX-RJ45 EEC
FO LC Bypass - 50/125

MM optický Bypass pro Switche CCI

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: OBR40-50-LC
FO LC Bypass - 9/125

SM optický Bypass pro Switche CCI

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: OBR40-9-LC
GE SFP MM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-SX/LC
GE SFP MM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-MX/LC EEC
GE SFP MM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-SX/LC EEC
GE SFP SM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LX/LC
GE SFP SM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LXplus/LC
GE SFP SM - delší dosah

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LH/LC
GE SFP SM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LH/LC EEC
GE SFP SM - dlouhý dosah

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LHplus/LC
GE SFP SM - dlouhý dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LHplus/LC EEC
GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: SFP-GIG-LX/LC-EEC
GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LX/LC EEC
GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LXplus/LC EEC
GE SFP SM WDM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-BIDI-Bundle LH/LC EEC
GE SFP SM WDM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-BIDI-Bundle LX/LC EEC
GE SFP TX - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-TX/RJ45 EEC
High Perf. Core 19" Switch, red: LA, HR, MRP, RSTP, RNC, Sub-Ring

L2 průmyslový 19" Core Switch pro kritické komunikační infrastruktury

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: MACH4002-24G-L2P
High Perf. Core 19" Switch, red: LA, HR, MRP, RSTP, RNC, Sub-Ring

L3 průmyslový 19" Core Switch pro kritické komunikační infrastruktury

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: MACH4002-24G-L3P
High Perf. Core 19" Switch, red: LA, HR, MRP, RSTP, RNC, Sub-Ring

L2 průmyslový 19" Core Switch pro kritické komunikační infrastruktury

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: MACH4002-24G+3X-L2P