PANDUIT ODF

 
Držák pro 24 ochran FO svárů

Držák ochran svárů optických vláken

 
135,00 Kč
na objednávku
Kód: FSC24
FAP 12x Simplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Simplex LC SM

 
2 850,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBULCZ
FAP 4x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM3/4

 
2 135,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WAQDSCZ
FAP 4x Duplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 4x Duplex SC SM

 
1 665,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WBUDSCZ
FAP 6x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex LC OM3/4

 
2 345,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WAQDLCZ
FAP 6x Duplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex LC SM

 
2 345,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WBUDLCZ
FAP 8x MPO - key CROSS - vertikal

PANDUIT FAP 8x MPO CROSS - vertikal

 
6 620,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPV0812BLMPO
FAP 8x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 8x MPO 1:1 - horizontal

 
6 620,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0812CGMPO
Modulární FO rozvaděč 4U pro 12 FAP
 
9 625,00 Kč
na objednávku
Kód: FRME4
ODF - 24x LC duplex adapter OM1/2

Integrovaný ODF s FO adaptery

 
6 380,00 Kč
na objednávku
Kód: NKFD1W24EIDLCZ
ODF - 24x LC duplex adapter OM3/4

Integrovaný ODF s FO adaptery

 
4 520,00 Kč
na objednávku
Kód: NKFD1W24AQDLCZ
ODF - 24x LC duplex adapter SM

Integrovaný ODF s FO adaptery

 
4 645,00 Kč
na objednávku
Kód: NKFD1W24BUDLCZ
Optický výsuvný rozvaděč 1U pro 4 FAP
 
7 799,00 Kč
na objednávku
Kód: FCE1U
Optický výsuvný rozvaděč 2U pro 8 FAP
 
9 360,00 Kč
na objednávku
Kód: FCE2U
Univerzální multimediální vana 1U - FO rozvaděč
 
2 700,00 Kč
na objednávku
Kód: FMT1
Univerzální multimediální vana 2U - FO rozvaděč
 
2 935,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FMT2