FO LC Bypass - 9/125

FO LC Bypass - 9/125

SM optický Bypass pro Switche CCI
Vaše cena bez DPH
0,00 Kč
Vaše cena s DPH
0,00 Kč
0
Dostupnost
cena a dostupnost na dotaz
Kód
OBR40-9-LC

 

Kód výrobku: OBR40-9-LC
Produkt. číslo: 942088101
Port (typ): 4 x duplex LC
Pro typ FO: 9/125
Napájení: 10 - 60V DC
Pracovní teplota - verze: -30°až 70°C
   
Určení: slouží pro přemostění Switchů, u kterých došlo k výpadku napájení. Tím neztrácí uzly za tímto
  Switchem spojení a v případě topologie Ring neztrácí kruh redundanci.
  Při použití Switchů, které mají prg. ovladatelný bezpotenciálový kontakt, lze napájení Bypassu
  vést přes něj a přemostění řídit i na základě uživatelem definovaných poruch uzlu.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LXplus/LC EEC
GE SFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: SFP-GIG-LX/LC-EEC
GE SFP SM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LH/LC EEC
FE SFP MM - rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-FAST SFP-MM-LC EEC