GE SFP MM

GE SFP MM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann
Vaše cena bez DPH
0,00 Kč
Vaše cena s DPH
0,00 Kč
0
Dostupnost
cena a dostupnost na dotaz
Kód
M-SFP-SX/LC

 

Kód výrobku: M-SFP-SX/LC
Produkt. číslo: 943014001
Port (typ): 1 x 1000BASE-SX with LC connector
Dosah na (MM OM2) 50/125 μm: 0 - 550m
Dosah na (MM OM1) 62,5/125 μm: 0 - 275m
Pracovní teplota - verze: 0°až 60°C
   
Určení: FO modul pro Switche průmyslové a kritické komunikační infrastruktury
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10GE XFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

XFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-XFP LR/LC EEC
GE SFP MM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-MX/LC EEC
10GE XFP MM - rozšířený rozsah prac. teplot

XFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-XFP SR/LC EEC
GE SFP SM - delší dosah

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LH/LC