10GE XFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

10GE XFP SM - rozšířený rozsah prac. teplot

XFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem
Vaše cena bez DPH
0,00 Kč
Vaše cena s DPH
0,00 Kč
0
Dostupnost
cena a dostupnost na dotaz
Kód
M-XFP LR/LC EEC

 

Kód výrobku: M-XFP LR/LC EEC
Produkt. číslo: 942055001
Port (typ): 1 x 10GBASE with LC Connector
Dosah na (SM)  9/125 μm: 10km (1310 nm)
Pracovní teplota - verze: -40°až 85°C
Příbuzné výrobky: M-XFP LR/LC
  M-XFP ER/LC EEC - dosah 10 - 40km
  M-XFP-ER/LC - dosah 10 - 40km
  M-XFP-ZR/LC - dosah 40 - 80km
   
Určení: FO modul pro Switche průmyslové a kritické komunikační infrastruktury
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
GE SFP SM - delší dosah

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LH/LC
GE SFP SM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LH/LC EEC
GE SFP SM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LX/LC
GE SFP SM - dlouhý dosah

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LHplus/LC