GE SFP SM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

GE SFP SM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem
Vaše cena bez DPH
0,00 Kč
Vaše cena s DPH
0,00 Kč
0
Dostupnost
cena a dostupnost na dotaz
Kód
M-SFP-LH/LC EEC

 

Kód výrobku: M-SFP-LH/LC EEC
Produkt. číslo: 943898001
Port (typ): 1 x 1000BASE-LX with LC connector
Dosah na (SM)  9/125 μm: 16 - 80km (1310 nm)
Pracovní teplota - verze: -40°až 85°C
   
Určení: FO modul pro Switche průmyslové a kritické komunikační infrastruktury
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
GE SFP SM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LX/LC
GE SFP SM

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LXplus/LC
GE SFP SM - dlouhý dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-LHplus/LC EEC
GE SFP SM WDM - delší dosah, rozšířený rozsah prac. teplot

SFP pro průmyslové Switche Hirschmann s rozšířením teplotním rozsahem

 
cena a dostupnost na dotaz
Kód: M-SFP-BIDI-Bundle LH/LC EEC