KONEKTORY

 

Akce

10G Belden IBDN Keystone Jack RJ45, cat.6A

RJ45 Keystone CAT6A - BELDEN

 
99,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: AX104562
NetKey Cat. 5e UTP Jack Module- bílý

Category 5e, 8-position, 8-wire, keystone leadframe jack module. White.

 
59,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: NK5E88MAWY

Akce

Novinka

RG6 F konektor, Double Bubble

F konektor pro koaxiální kabel. Velmi odolný. Kompresní

 
9,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: DB6U
NetKey Cat. 5e UTP Jack Module - černý

Category 5e, 8-position, 8-wire, keystone leadframe jack module. Black.

 
59,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: NK5E88MBLY
UTP MiniJack RJ45 cat .5 - bílý
 
129,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CJ588AWY
UTP MiniJack RJ45 cat .5 - černý
 
129,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CJ588BLY
Adapter panel - záslepka

BELDEN FAP - zaslepovací panel

 
190,00 Kč
na objednávku
Kód: FFZH00BB
Adapter panel - záslepka

PANDUIT FAP - zaslepovací panel

 
98,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FAPB
BNC 50ohm adapter - bílý

PANDUIT BNC adapter

 
219,00 Kč
2 - 3 týdny
Kód: CMBAAWY
BNC 50ohm adapter - černý

PANDUIT BNC adapter

 
219,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CMBABLY
BNC 75ohm adapter - bílý

PANDUIT BNC adapter

 
249,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CMBA75AWY
BNC 75ohm adapter - černý

PANDUIT BNC adapter

 
249,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CMBA75BLY
BNC konektor (RG59) , červený, 4.5 GHZ

BELDEN kompresní konektor pro koax

 
59,00 Kč
2 - 3 týdny
Kód: 1505ABHD1
BNC konektor (RG6) , zelený, 4.5 GHZ

BELDEN kompresní konektor pro koax

 
35,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: 1694ABHD1
BNC konektor (RG6) se zámkem, zelený, 4.5 GHZ

BELDEN kompresní konektor se zámkem pro koax

 
69,00 Kč
2 - 3 týdny
Kód: 1694ABHDL
F - konektor spojovací modul - bílý
 
119,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CMFAW
F - konektor spojovací modul - černý
 
119,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: CMFBL
F - konektor spojovací modul s terminátorem 75ohm - bílý
 
349,00 Kč
2 - 3 týdny
Kód: CMFSRAWY
F - konektor spojovací modul s terminátorm 75ohm - černý
 
349,00 Kč
2 - 3 týdny
Kód: CMFSRBLY
FAP 12x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM1/2

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WEIDLCZ
FAP 12x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM1/2

 
3 107,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBLDLC
FAP 12x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM3/4

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WAQDLCZ
FAP 12x Duplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Duplex LC SM

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBUDLCZ
FAP 12x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 12x MPO CROSS - horizontal

 
8 863,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1212BLMPO
FAP 12x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 12x MPO 1:1 - horizontal

 
8 863,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1212CGMPO
FAP 12x MPO OM3 - key CROSS - adaptery výsuvné
 
3 325,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U12MP
FAP 12x MPO OM4 - key CROSS - adaptery výsuvné
 
3 325,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4U12MP
FAP 12x MPO SM - key CROSS - adaptery výsuvné
 
4 155,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU12MP
FAP 12x Simplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 12x Simplex SC OM1/2

 
2 029,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WEISCZ
FAP 12x Simplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Simplex SC SM

 
2 121,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBUSCZ
FAP 12x Simplex SC/APC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Simplex SC/APC SM

 
2 356,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WAGSCZ
FAP 16x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 16x MPO CROSS - horizontal

 
11 818,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1612BLMPO
FAP 16x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 16x MPO 1:1 - horizontal

 
11 818,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1612CGMPO
FAP 18x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 18x MPO CROSS - horizontal

 
13 295,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1812BLMPO
FAP 18x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 18x MPO 1:1 - horizontal

 
13 295,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1812CGMPO
FAP 18x MPO OM3 - key CROSS

BELDEN FX FAP 18x MPO OM3 CROSS

 
4 263,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3H18MP