FAP 18x MPO - key1:1 - horizontal

FAP 18x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 18x MPO 1:1 - horizontal
Vaše cena bez DPH
13 295,00 Kč
Vaše cena s DPH
16 086,95 Kč
13295
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAPH1812CGMPO

 

Kód výrobku: FAPH1812CGMPO
Typ adapteru: MPO
Počet adapterů: 18
Klíče adapterů: 1:1 - klíče orientovány shodně z obou stran adapteru
Orientace adapterů: horizontal při vertikal montáži FAP, vertikal při horizontální montáži FAP
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 6x Simplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Simplex SC OM1/2

 
915,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WBLSC
FAP 8x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM1/2

 
2 180,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP8WBLDLC
FAP 12x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 12x MPO CROSS - horizontal

 
8 863,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1212BLMPO
FAP 3x Duplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 3x Duplex SC SM

 
1 138,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP3WBUDSCZ