FAP 12x MPO OM4 - key CROSS - adaptery výsuvné

FAP 12x MPO OM4 - key CROSS - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x MPO OM4 CROSS
Vaše cena bez DPH
3 325,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 023,25 Kč
3325
Dostupnost
na objednávku
Kód
FF4U12MP

 

Kód výrobku: FF4U12MP
Typ FX FAP: FX Utra Frame - výsuvné adaptery
Typ adapteru: MPO
Počet adapterů: 12
Klíče adapterů: křížení - opačná orientace klíčů
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX FAP 6x Duplex SC/APC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex SC/APC SM

 
2 125,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU06SA
FX FAP 12x Duplex LC OM3 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Duplex LC OM3

 
2 659,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U12LD
FX FAP 3x Duplex SC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 3x Duplex SC SM

 
1 207,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU03SD
FX FAP 6x Duplex LC OM3 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex LC OM3

 
1 408,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U06LD