FAP 6x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

FAP 6x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex LC OM3/4
Vaše cena bez DPH
2 091,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 530,11 Kč
2091
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP6WAQDLCZ

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Modulární FO rozvaděč 4U pro 12 FAP
 
8 263,00 Kč
na objednávku
Kód: FRME4
ODF - 24x E2000 duplex adapter SM

Integrovaný ODF s FO adaptery

 
17 550,00 Kč
na objednávku
Kód: FD1W24BUDE2KZ
FAP 6x Duplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex LC SM

 
2 091,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WBUDLCZ
Univerzální multimediální vana 2U - FO rozvaděč
 
2 518,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FMT2