FX Multi-media adapter panel pro 8 Keystone

FX Multi-media adapter panel pro 8 Keystone

BELDEN Multi-media adapter panel pro 8 Keystone
Vaše cena bez DPH
185,00 Kč
Vaše cena s DPH
223,85 Kč
185
Dostupnost
na objednávku
Kód
FFZH08KC

 

Kód výrobku: FFZH08KC
Typ adapteru: pro Keystone
Počet pozic: 8
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů a Patch Panelů BELDEN řady FX UHD
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX FAP 3x Duplex SC OM3 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 3x Duplex SC OM3

 
1 117,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U03SD
FX FAP 12x Simplex SC OM4 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC OM4

 
1 530,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4U12SC
FX FAP 18x Duplex LC OM4

BELDEN FX FAP 18x Duplex LC OM4

 
2 371,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4H18LD
FAP 18x MPO SM - key CROSS

BELDEN FX FAP 18x MPO SM CROSS

 
5 328,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSH18MP