FX FAP 18x Duplex LC OM3

FX FAP 18x Duplex LC OM3

BELDEN FX FAP 18x Duplex LC OM3
Vaše cena bez DPH
3 410,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 126,10 Kč
3410
Dostupnost
na objednávku
Kód
FF3H18LD

 

Kód výrobku: FF3H18LD
Typ FX FAP: FX Utra HD Frame
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 18
Třída: OM3
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX FAP 6x Duplex LC/APC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex LC/APC SM

 
1 955,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU06LA
FX FAP 6x Duplex LC SM- adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex LC SM

 
1 760,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU06LD
FAP 12x MPO OM3 - key CROSS - adaptery výsuvné
 
3 325,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U12MP
FX FAP 12x Simplex SC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC SM

 
1 271,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU12SC