FX FAP 18x Duplex LC OM3

FX FAP 18x Duplex LC OM3

BELDEN FX FAP 18x Duplex LC OM3
Vaše cena bez DPH
3 410,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 126,10 Kč
3410
Dostupnost
na objednávku
Kód
FF3H18LD

 

Kód výrobku: FF3H18LD
Typ FX FAP: FX Utra HD Frame
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 18
Třída: OM3
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX FAP 18x Duplex LC OM4

BELDEN FX FAP 18x Duplex LC OM4

 
2 371,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4H18LD
FX FAP 3x Duplex SC OM3 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 3x Duplex SC OM3

 
1 117,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U03SD
FAP 12x MPO SM - key CROSS - adaptery výsuvné
 
4 155,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU12MP
FX FAP 3x Duplex SC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 3x Duplex SC SM

 
1 207,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU03SD