FX FAP 12x Simplex SC SM - adaptery výsuvné

FX FAP 12x Simplex SC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC SM
Vaše cena bez DPH
1 271,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 537,91 Kč
1271
Dostupnost
na objednávku
Kód
FFSU12SC

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX Multi-media adapter panel pro 6 Keystone

BELDEN Multi-media adapter panel pro 6 Keystone

 
190,00 Kč
na objednávku
Kód: FFZH06KC
FX FAP 12x Duplex LC OM1/2 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Duplex LC OM1/2

 
1 664,00 Kč
na objednávku
Kód: FF1U12LD
FX FAP 3x Duplex SC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 3x Duplex SC SM

 
1 207,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU03SD
FAP 18x MPO SM - key CROSS

BELDEN FX FAP 18x MPO SM CROSS

 
5 328,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSH18MP