FX FAP 12x Simplex SC OM4 - adaptery výsuvné

FX FAP 12x Simplex SC OM4 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC OM4
Vaše cena bez DPH
1 530,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 851,30 Kč
1530
Dostupnost
na objednávku
Kód
FF4U12SC

 

Kód výrobku: FF4U12SC
Typ FX FAP: FX Utra Frame - výsuvné adaptery
Typ adapteru: SC simplex
Počet adapterů: 12
Třída: OM4
Barva adapterů: fialová
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 18x MPO OM4 - key CROSS

BELDEN FX FAP 18x MPO OM4 CROSS

 
4 263,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4H18MP
FX FAP 6x Duplex LC OM4 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex LC OM4

 
1 565,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4U06LS
FX FAP 6x Duplex SC OM1/2 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex SC OM1/2

 
910,00 Kč
na objednávku
Kód: FF1U06SD
FAP 6x MPO SM - key CROSS - adaptery výsuvné
 
1 508,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU06MP