FX FAP 12x Duplex LC SM- adaptery výsuvné

FX FAP 12x Duplex LC SM- adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Duplex LC SM
Vaše cena bez DPH
3 247,00 Kč
Vaše cena s DPH
3 928,87 Kč
3247
Dostupnost
na objednávku
Kód
FFSU12LD

 

Kód výrobku: FFSU12LD
Typ FX FAP: FX Utra Frame - výsuvné adaptery
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 12
Třída: OS1/2
Barva adapterů: modrá
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů BELDEN řady FX UHD
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX FAP 12x Duplex LC/APC SM- adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Duplex LC/APC SM

 
3 693,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU12LA
FX FAP 3x Duplex SC OM3 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 3x Duplex SC OM3

 
1 117,00 Kč
na objednávku
Kód: FF3U03SD
FX FAP 12x Simplex SC OM4 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC OM4

 
1 530,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4U12SC
FX FAP 12x Duplex LC OM4 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Duplex LC OM4

 
1 664,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4U12LD