FAP 8x Duplex LC SM - pouzdro Z

FAP 8x Duplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 8x Duplex LC SM
Vaše cena bez DPH
2 788,00 Kč
Vaše cena s DPH
3 373,48 Kč
2788
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP8WBUDLCZ

 

Kód výrobku: FAP8WBUDLCZ
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 8
Třída: OS1/2
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: modrá
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 3x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 3x Duplex SC OM1/2

 
1 326,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP3WBLDSCZ
FAP 6x Simplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Simplex SC SM

 
1 115,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FAP6WBUSCZ
FAP 12x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM1/2

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WEIDLCZ
FAP 6x MPO - key CROSS - vertikal

PANDUIT FAP 6x MPO CROSS - vertikal

 
4 432,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPV0612BLMPO