FAP 8x Duplex LC SM - pouzdro Z

FAP 8x Duplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 8x Duplex LC SM
Vaše cena bez DPH
2 788,00 Kč
Vaše cena s DPH
3 373,48 Kč
2788
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP8WBUDLCZ

 

Kód výrobku: FAP8WBUDLCZ
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 8
Třída: OS1/2
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: modrá
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 4x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM1/2

 
1 259,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WEIDSC
FAP 6x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex SC OM3/4

 
2 854,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WAQDSCZ
FAP 4x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 4x MPO 1:1 - horizontal

 
2 955,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0412CGMPO
FAP 6x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Duplex SC OM1/2

 
1 614,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WEIDSC