FAP 8x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

FAP 8x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM3/4
Vaše cena bez DPH
2 788,00 Kč
Vaše cena s DPH
3 373,48 Kč
2788
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP8WAQDLCZ

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 6x E2000 SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex E2000

 
5 208,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH6WBUDE2KZ
FAP 6x MPO - key1:1 - vertikal

PANDUIT FAP 6x MPO 1:1 - vertikal

 
4 432,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPV0612CGMPO
FAP 12x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM3/4

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WAQDLCZ
FAP 16x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 16x MPO CROSS - horizontal

 
11 818,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1612BLMPO