FAP 8x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

FAP 8x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM1/2
Vaše cena bez DPH
2 180,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 637,80 Kč
2180
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP8WEIDLC

 

Kód výrobku: FAP8WEIDLC
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 8
Třída: OM1/2
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: béžová
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 6x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Duplex SC OM1/2

 
1 614,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WBLDSC
FAP 12x Simplex SC/APC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Simplex SC/APC SM

 
2 356,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WAGSCZ
FAP 4x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM1/2

 
1 259,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WEIDSC
FAP 8x ST SM - pouzdro PB

PANDUIT FAP 8x Simplex ST SM

 
1 214,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP8WSTZ