FAP 6x Simplex SC OM3/4 - pouzdro PB

FAP 6x Simplex SC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Simplex SC OM3/4
Vaše cena bez DPH
1 427,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 726,67 Kč
1427
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
FAP6WAQSCZ

 

Kód výrobku: FAP6WAQSCZ
Typ adapteru: SC Simplex
Počet adapterů: 6
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 4x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 4x MPO CROSS - horizontal

 
2 955,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0412BLMPO
FAP 4x Duplex SC/APC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 4x Duplex SC/APC SM

 
1 602,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WAGDSCZ
FAP 6x Simplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Simplex SC OM1/2

 
915,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WBLSC
FAP 6x Duplex SC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Duplex SC OM3/4

 
2 618,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WAQDSC