FAP 6x Simplex SC OM1/2 - pouzdro PB

FAP 6x Simplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Simplex SC OM1/2
Vaše cena bez DPH
916,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 108,36 Kč
916
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP6WEISC

 

Kód výrobku: FAP6WEISC
Typ adapteru: SC Simplex
Počet adapterů: 6
Třída: OM1/2
Vodící pouzdro: fosfor-bronz
Barva adapterů: béžová
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 12x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM1/2

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WEIDLCZ
FAP 12x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 12x MPO CROSS - horizontal

 
8 863,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1212BLMPO
FAP 6x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 6x MPO 1:1 - horizontal

 
4 432,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0612CGMPO
Adapter panel - záslepka

PANDUIT FAP - zaslepovací panel

 
98,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FAPB