FAP 4x MPO - key1:1 - vertikal

FAP 4x MPO - key1:1 - vertikal

PANDUIT FAP 4x MPO 1:1 - vertikal
Vaše cena bez DPH
2 955,00 Kč
Vaše cena s DPH
3 575,55 Kč
2955
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAPV0412CGMPO

 

Kód výrobku: FAPV0412CGMPO
Typ adapteru: MPO
Počet adapterů: 4
Klíče adapterů: 1:1 - klíče orientovány shodně z obou stran adapteru
Orientace adapterů: vertikall při vertikal montáži FAP, horizontal při horizontální montáži FAP
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 6x Simplex SC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Simplex SC OM3/4

 
1 427,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FAP6WAQSCZ
FAP 8x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 8x MPO CROSS - horizontal

 
5 909,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0812BLMPO
FAP 12x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM3/4

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WAQDLCZ
FAP 6x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 6x Duplex SC OM1/2

 
1 614,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WEIDSC