FAP 2x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

FAP 2x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 2x Duplex SC OM3/4
Vaše cena bez DPH
952,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 151,92 Kč
952
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP2WAQDSCZ

 

Kód výrobku: FAP2WAQDSCZ
Typ adapteru: SC duplex
Počet adapterů: 2
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 8x Duplex LC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM3/4

 
2 061,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP8WAQDLC
FAP 2x Duplex SC/APC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 2x Duplex SC/APC SM

 
704,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP2WAGDSCZ
FAP 6x ST SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Simplex ST SM

 
1 119,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WSTZ
FAP 6x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 6x MPO CROSS - horizontal

 
4 432,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0612BLMPO