FAP 2x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

FAP 2x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 2x Duplex SC OM3/4
Vaše cena bez DPH
952,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 151,92 Kč
952
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP2WAQDSCZ

 

Kód výrobku: FAP2WAQDSCZ
Typ adapteru: SC duplex
Počet adapterů: 2
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 4x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM1/2

 
1 259,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WEIDSC
FAP 4x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM1/2

 
1 867,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WBLDSC
FAP 12x Simplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Simplex SC SM

 
2 121,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBUSCZ
FAP 4x Duplex SC OM3/4 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM3/4

 
1 498,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WAQDSC