Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver
Vaše cena bez DPH
715,00 Kč
Vaše cena s DPH
865,15 Kč
715
Dostupnost
10 dní
Kód
MFB-F60

 
Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver


  • Vyhovuje smlouvě o více zdrojích SFP
  • Vyhovuje standardu 125 Mb / s IEEE 802.3u 100Base-FX
  • Průmyslové standardní zasouvací balení (SFP) (pro model MFB-TFX / MFB-TF20)
  • Vyhovuje standardu FDDI 125 Mbit / s podle ISO / IEC 9314-1
  • Podpora funkčnosti sériového ID
  • AC diferenciální vstupy a výstupy
  • Bezpečnostní standard laseru třídy 1 vyhovuje IEC 825
  • 2 km spojení na multimode vlákně a 20 km až 60 km na vlákně s jedním režimem
  • Nízký ztrátový výkon
  • Provozní teplota 0 až 60 stupňů C pro MFB-FX / MFB-F20 / MFB-F40 / MFB-F60 / MFB-FA20 / MFB-FB20
  • Provozní teplota -40 až 75 stupňů C pro MFB-TFX / MFB-TF20
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
509,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-FA20
10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

 
1 306,00 Kč
10 dní
Kód: MTB-TSR
POE-TESTER+

Quick and easy test on RJ45 outlet for Power over Ethernet existence in a second

 
na objednávku
Kód: POE-TESTER+
10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-mode, DDM, -40~75 degrees C) -10KM

10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-mode, DDM, -40~75 degrees C) -10KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: MTB-TLR