IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(SC)

IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(SC)

IP30 Slim Type 4-Port Industrial Ethernet Switch + 2-Port 100Base-FX(SC) (-40 - 75 C)
Vaše cena bez DPH
2 028,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 453,88 Kč
2028
Dostupnost
10 dní
Kód
ISW-621T

 

Fyzický port

  • 4portový 10 / 100Base-TX RJ-45 s funkcí automatického MDI / MDI-X pro řadu ISW-621T
  • 2portové rozhraní 100Base-FX na ISW-621T pro přenosovou vzdálenost až 2 km (multi-mode fiber 62,5 / 125µm, 50 / 125µm)
  • 2portové rozhraní 100Base-FX na ISW-621TS15 pro přenosovou vzdálenost až 15 km (single-mode fiber 9 / 125µm)

Funkce vrstvy 2

  • Vyhovuje standardu IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX, 100Base-FX Ethernet
  • Podporuje automatické vyjednávání a režim 10/100 Mb / s poloviční / plný duplex pro každý měděný port
  • Vysoce výkonná architektura Store and Forward
  • Zabraňuje ztrátě paketů back pressure a řízením toku pauzy IEEE 802.3x 
  • Backplane (Switching Fabric): 1,2 Gb / s
  • Integrovaný vyhledávač adres, podporující 2K absolutní MAC adresy
  • Vyrovnávací paměť rámu na čipu 1 Mbit
  • Automatické učení adres a stárnutí adres
  • Protokol CSMA / CD

Průmyslové pouzdro / instalace

  • Kovové pouzdro / ochrana IP30
  • Provedení na DIN lištu a na zeď
  • 12 až 48 V DC, redundantní napájení s ochranou proti přepólování a připojitelným odnímatelným
  • svorkovnice pro napájení master a slave
  • Podporuje ochranu EFT 6 kV DC pro napájecí vedení
  • Podporuje 6KV DC Ethernet ESD ochranu
  • Provozní teplota -40 až 75 ° C
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
WGS-5225-8MT

Easily-deployed and Expanded Network

 
na objednávku
Kód: WGS-5225-8MT
IP67 rated 8-Port 10/100Mbps M12 Fast Ethernet Switch

IP67 rated 8-Port 10/100Mbps M12 Fast Ethernet Switch (-40 to 75 degree C)

 
5 706,00 Kč
10 dní
Kód: ISW-800T-M12
IP30 Industrial 10/100/1000T to 2-Port 100/1000X SFP Gigabit Media Converter

IP30 Industrial 10/100/1000T to 2-Port 100/1000X SFP Gigabit Media Converter (-40 to 75 degree C)

 
3 300,00 Kč
10 dní
Kód: IGT-1205AT
IP30 Industrial L2+/L4 8-Port 1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Full Ma

IP30 Industrial L2+/L4 8-Port 1000T 802.3at PoE + 2-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Full Managed Switch (-40 to 75 C, dual redundant power input on 48~56VDC terminal block, DIDO, ERPS Ring, 1588, ONVIF, Cybersecurity features)

 
11 619,00 Kč
10 dní
Kód: IGS-5225-8P2T2S