IP30 Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch

IP30 Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch

IP30 Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch (-40~75 degrees C)
Vaše cena bez DPH
4 091,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 950,11 Kč
4091
Dostupnost
10 dní
Kód
IGS-1020TF

 
IP30 Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet SwitchIP30 Industrial 8-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Ethernet Switch


Physical Port

  • 8-port 10/100/1000BASE-T RJ45 with auto MDI/MDI-X function
  • 2 SFP slots, supporting 1000BASE-X and 100BASE-FX transceiver type auto-detection


Industrial Case and Installation

- 12 to 48V DC, redundant power with polarity reverse protect function

- AC 24V power adapter acceptable

  • IP30 metal case protection
  • DIN rail and wall mount design
  • Redundant Power Design
  • Supports 6000V DC Ethernet ESD protection
  • -40 to 75 degrees C operating temperature
  • Supports Energy-Efficient Ethernet (EEE) function (IEEE 802.3az)
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
IBDN záslepka - bílá

BELDEN Keystone - záslepka bílá

 
4,68 Kč
Skladem: Ano
Kód: AX102262
10/100Base-TX to 100Base-FX WDM Smart Media Converter - Tx: 1310) - 60KM

10/100Base-TX to 100Base-FX WDM Smart Media Converter - Tx: 1310) - 60KM

 
3 163,00 Kč
10 dní
Kód: FST-806A60
10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) - 60KM

10G SFP+ Fiber Transceiver (WDM, TX:1270nm, RX:1330nm) - 60KM

 
6 199,00 Kč
10 dní
Kód: MTB-LA60

ETHERNET CORDSET, RJ45 PLUG TO PLUG, SHIELDED, 2M

 
782,96 Kč
na objednávku
Kód: 0985 656 500/2 M