FX FAP 6x Duplex SC SM - adaptery výsuvné

FX FAP 6x Duplex SC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex SC SM
Vaše cena bez DPH
1 913,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 314,73 Kč
1913
Dostupnost
na objednávku
Kód
FFSU06SD

 

Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FX FAP 12x Simplex SC/APC SM - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 12x Simplex SC/APC SM

 
2 125,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU12SB
FX FAP 6x Duplex SC OM1/2 - adaptery výsuvné

BELDEN FX FAP 6x Duplex SC OM1/2

 
910,00 Kč
na objednávku
Kód: FF1U06SD
FX FAP 18x Duplex LC OM4

BELDEN FX FAP 18x Duplex LC OM4

 
2 371,00 Kč
na objednávku
Kód: FF4H18LD
FAP 6x MPO SM - key CROSS - adaptery výsuvné
 
1 508,00 Kč
na objednávku
Kód: FFSU06MP