FAP 6x E2000 SM - pouzdro Z

FAP 6x E2000 SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex E2000
Vaše cena bez DPH
5 208,00 Kč
Vaše cena s DPH
6 301,68 Kč
5208
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAPH6WBUDE2KZ

 

Kód výrobku: FAPH6WBUDE2KZ
Typ adapteru: E2000 - duplex
Počet adapterů: 6
Třída: OS1/2
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: modrá
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 12x Duplex LC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Duplex LC SM

 
3 973,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBUDLCZ
Adapter panel - záslepka

PANDUIT FAP - zaslepovací panel

 
98,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FAPB
FAP 4x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM3/4

 
1 903,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WAQDSZ
FAP 6x MPO - key CROSS - horizontal

PANDUIT FAP 6x MPO CROSS - horizontal

 
4 432,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0612BLMPO