FAP 6x E2000 SM - pouzdro Z

FAP 6x E2000 SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Duplex E2000
Vaše cena bez DPH
5 208,00 Kč
Vaše cena s DPH
6 301,68 Kč
5208
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAPH6WBUDE2KZ

 

Kód výrobku: FAPH6WBUDE2KZ
Typ adapteru: E2000 - duplex
Počet adapterů: 6
Třída: OS1/2
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: modrá
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
Adapter panel - záslepka

PANDUIT FAP - zaslepovací panel

 
98,00 Kč
Skladem: Ano
Kód: FAPB
FAP 8x Duplex LC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 8x Duplex LC OM1/2

 
2 180,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP8WBLDLC
FAP 12x Simplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Simplex SC SM

 
2 121,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP12WBUSCZ
FAP 3x Duplex SC/APC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 3x Duplex SC/APC SM

 
1 227,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP3WAGDSCZ