FAP 6x E2000/APC SM - pouzdro Z

FAP 6x E2000/APC SM - pouzdro Z

KASSEX FAP 6x Simplex E2000/APC
Vaše cena bez DPH
0,00 Kč
Vaše cena s DPH
0,00 Kč
0
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP6WGRE2HSCZ

 

Kód výrobku: FAP6WGRE2HSCZ
Typ adapteru: E2000/APC - simplex
Počet adapterů: 6
Třída: OS1/2
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: zelená
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 4x Duplex SC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 4x Duplex SC OM3/4

 
1 903,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WAQDSCZ
FAP 4x Duplex SC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 4x Duplex SC SM

 
1 485,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP4WBUDSCZ
FAP 8x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 8x MPO 1:1 - horizontal

 
5 909,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH0812CGMPO
FAP 8x MPO - key CROSS - vertikal

PANDUIT FAP 8x MPO CROSS - vertikal

 
5 909,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPV0812BLMPO