FAP 12x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

FAP 12x Duplex LC OM3/4 - pouzdro Z

PANDUIT FAP 12x Duplex LC OM3/4
Vaše cena bez DPH
3 973,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 807,33 Kč
3973
Dostupnost
na objednávku
Kód
FAP12WAQDLCZ

 

Kód výrobku: FAP12WAQDLCZ
Typ adapteru: LC duplex
Počet adapterů: 12
Třída: OM3/4
Vodící pouzdro: zirkonia
Barva adapterů: Aqua
   
Určení: pro osazení do optických rozvaděčů PANDUIT pro FAP, MDR24/144
  a průmyslového panelu KM-MIPP na DIN lištu
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
FAP 2x Duplex SC/APC SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 2x Duplex SC/APC SM

 
704,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP2WAGDSCZ
FAP 6x ST SM - pouzdro Z

PANDUIT FAP 6x Simplex ST SM

 
1 119,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP6WSTZ
FAP 16x MPO - key1:1 - horizontal

PANDUIT FAP 16x MPO 1:1 - horizontal

 
11 818,00 Kč
na objednávku
Kód: FAPH1612CGMPO
FAP 3x Duplex SC OM1/2 - pouzdro PB

PANDUIT FAP 3x Duplex SC OM1/2

 
1 326,00 Kč
na objednávku
Kód: FAP3WBLDSCZ