DC -48V Redundant Power Supply for MC-1500R/48

DC -48V Redundant Power Supply for MC-1500R/48

DC -48V Redundant Power Supply for MC-1500R/48
Vaše cena bez DPH
1 444,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 747,24 Kč
1444
Dostupnost
10 dní
Kód
MC-15RPS48

 

Hardware

  • Vysoká kvalita instalace šasi 19 "do racku
  • Dodává převaděče a napájecí moduly, které mají být připojeny a přehrávány
  • Podporuje až patnáct převodníků médií vyměnitelných za provozu
  • Dvě ventilátory zabudované pro chlazení hardwaru
  • Snižuje úsilí údržby a správy převaděče, diagnostikuje stav najednou

Systém napájení

  • Izolace napájení pozice, aby bylo zajištěno, že každá pozice je od sebe elektricky izolována
  • Ochrana napájení: ochrana před přepětím, nadproudem a zkratem

Kompatibilita

  • Podporuje PLANET Fast Ethernet, Gigabit Ethernet Media Converter series: FT-80x / FT-90x / FT-1205A a GT-70x / GT-80x / GT-90x / GT-1205A
  • Podporuje konvertor médií VDSL2: VC-201A / VC-202A / VC-231
  • Supports Serial over Ethernet Converter: ICS-10x series
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 059,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50