CB-DAQSFP-2M

CB-DAQSFP-2M

Vaše cena bez DPH
0,00 Kč
Vaše cena s DPH
0,00 Kč
0
Dostupnost
na objednávku
Kód
CB-DAQSFP-2M

 
CB-DAQSFP-2MCB-DAQSFP-2M


  • Vyhovuje standardu IEEE 802.3ba 40 Gigabit Ethernet
  • Vyhovuje standardnímu quad small form-factor pluggable plus (SFP) slot
  • Plug and Play instalace
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
509,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-FA20
10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

 
1 306,00 Kč
10 dní
Kód: MTB-TSR
Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
715,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-F60
POE-TESTER+

Quick and easy test on RJ45 outlet for Power over Ethernet existence in a second

 
na objednávku
Kód: POE-TESTER+