40GBASE-LR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Single mode, LC, 1310nm, DDM) - 10km

40GBASE-LR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Single mode, LC, 1310nm, DDM) - 10km

40GBASE-LR4 QSFP+ Fiber Transceiver (Single mode, LC, 1310nm, DDM) - 10km
Vaše cena bez DPH
16 088,00 Kč
Vaše cena s DPH
19 466,48 Kč
16088
Dostupnost
10 dní
Kód
QSFP-40G-LR4

 

  • Vyhovuje standardu IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4 / LR4 Ethernet
  • Kompatibilní s vícezdrojovou dohodou QSFP + (MSA)
  • Jeden LC konektor (QSFP-40G-LR4)
  • MPO / MTP optický konektor (QSFP-40G-SR4)
  • Délka až 100 m přes vlákno OM3 a 150 m přes vlákno OM4 (QSFP-40G-SR4)
  • Jedno napájení 3,3 V
  • Připojitelné za provozu
  • Podpora digitálního diagnostického monitorování (DDM)
  • Instalace Plug and Play
  • Provozní teplota 0 až 60 stupňů C.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
509,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-FA20
10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

 
1 306,00 Kč
10 dní
Kód: MTB-TSR
Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
715,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-F60
POE-TESTER+

Quick and easy test on RJ45 outlet for Power over Ethernet existence in a second

 
381,00 Kč
na objednávku
Kód: POE-TESTER+