4-Channel 4-in-1 Video over Fiber(FC) converter up to 20KM

4-Channel 4-in-1 Video over Fiber(FC) converter up to 20KM

4-Channel 4-in-1 Video over Fiber(FC) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package (TVI/CVI/AHD/CVBS)
Vaše cena bez DPH
8 525,00 Kč
Vaše cena s DPH
10 315,25 Kč
8525
Dostupnost
10 dní
Kód
VF-402-KIT

 
4-Channel 4-in-1 Video over Fiber(FC) converter up to 20KM4-Channel 4-in-1 Video over Fiber(FC) converter up to 20KM4-Channel 4-in-1 Video over Fiber(FC) converter up to 20KM


  • Kompatibilní s hybridním videem (AHD / TVI / CVI / CVBS)
  • 20 km dálkový přenos dat
  • Přenos čtyř video signálů optickým vláknem na jedno vlákno s datovými signály RS485, které mohou být jednosměrné s videem nebo volitelným duplexem
  • Indikace stavu napájení, optického signálu a videa
  • Vysokorychlostní technologie synchronního digitálního přenosu
  • Účinné proti elektromagnetickému rušení, vysokofrekvenčnímu rušení, design ochrany před bleskem na vysoké úrovni 6KV
  • Zaručuje bezpečný přenos za špatného elektromagnetického prostředí
  • Maximální přípustná ztráta spojení pro jedno vlákno s jedním režimem je 0,35 dB / km
  • Šířka pásma videa 60 MHz, SNR> 67 dB
  • Široký teplotní rozsah od -20 do 70 stupňů C.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 059,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50