19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redundant power option

19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redundant power option

19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redundant power option
Vaše cena bez DPH
8 869,00 Kč
Vaše cena s DPH
10 731,49 Kč
8869
Dostupnost
10 dní
Kód
MC-1610MR

 
19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redundant power option19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (AC Power) with redundant power option


Hardware

  • Vysoce kvalitní instalace do 19 "šasi montovatelného do stojanu
  • Podporuje až 16 slotů za provozu vyměnitelného modulárního převaděče médií
  • Podporuje řady PLANET Fast Ethernet a Gigabit Ethernet Smart Media Converter - FST-80x a GST-80x
  • Dva napájecí sloty na zadním panelu pro redundantní podporu napájení s možností napájení 100 ~ 240V AC nebo -48V DC
  • Izolace napájení pozice zajišťuje, že každá pozice je od sebe elektricky izolována
  • Až dva ventilátory zajišťují lepší proudění vzduchu pro chlazení systému
  • Jeden port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mb / s a ??jeden port konzoly RS232 až RJ45 pro správu
  • Podporuje auto-MDI / MDI-X pro port 10/100 / 1000BASE-T
  • LED indikátory stavu systému, napájení a ventilátoru

Řízení systému

  • Konfigurovatelné prostřednictvím konzoly, webu a SNMP
  • Poskytuje stav SNMP převaděčů s funkcemi trapu pro jakoukoli událost šasi a připojení
  • Jednoduchý protokol pro správu sítě
    • SNMP v1, v2c
    • SNMP Trap
    • Veřejná MIB
    • Soukromá MIB
  • NTP klient (nastavení časového pásma)
  • Vzdálený systémový protokol a protokol místního systému
  • Klient DHCP a klient DNS
  • Teplota detekuje displej a alarm
  • Upgrade webového firmwaru
  • Řízení relace přihlášení k účtu správy
  • PLANET Smart Discovery Utility pro správu nasazení

Správa převaděče

  • Poskytuje stav duplexní rychlosti připojení / připojení pro média pro každý modul
  • Redundantní zálohování (Media Converter Link Redundancy)
  • Snižuje úsilí údržby a správy převaděče
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 059,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50