10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode)

10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode)

10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode)
Vaše cena bez DPH
1 891,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 288,11 Kč
1891
Dostupnost
Skladem Ano
Kód
MTB-LR

 
10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode)10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode)10G SFP+ Fiber Transceiver (Single-Mode)


  • Vyhovuje standardu IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet
  • Kompaktní sestava konektoru RJ45
  • Vyhovuje smlouvě o více zdrojích SFP +
  • Diagnostické monitorovací rozhraní SFF-8472 pro optické vysílače a přijímače
  • Pro stanovenou vzdálenost optického spoje až 300 m nad vícežilovým vláknovým kabelem 50 / 125µm
  • Pro ustavenou vzdálenost optického spoje až 60 km přes single-mode optický kabel 9/125 µm
  • Cenově výhodné na vzdálenosti až 30 metrů na UTP kabelech
  • 10 Gigabit Ethernet přes kabel Cat6a / Cat7
  • Instalace Plug and Play
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

WDM Tx-1310, 20KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
509,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-FA20
10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

10G SFP+ Fiber Transceiver (Multi-mode, DDM, -40~75 degrees C) -300M

 
1 306,00 Kč
10 dní
Kód: MTB-TSR
Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

Single Mode 60KM, 100Mbps SFP fiber transceiver

 
715,00 Kč
10 dní
Kód: MFB-F60
POE-TESTER+

Quick and easy test on RJ45 outlet for Power over Ethernet existence in a second

 
381,00 Kč
na objednávku
Kód: POE-TESTER+