100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m
Vaše cena bez DPH
6 463,00 Kč
Vaše cena s DPH
7 820,23 Kč
6463
Dostupnost
10 dní
Kód
QSFP-100G-SR4

 
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m


  • Vyhovuje standardu IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 / LR4 Ethernet
  • Vyhovuje smlouvě o více zdrojích QSFP28 (MSA)
  • Jeden LC konektor (QSFP-100G-LR4)
  • MPO / MTP optický konektor (QSFP-100G-SR4)
  • Vzdálenost až 70 metrů přes vlákno OM3 a 100 metrů přes vlákno OM4 (QSFP-100G-SR4)
  • Jediné napájení 3,3 V
  • Připojitelné za provozu
  • Podporuje digitální diagnostické monitorování (DDM)
  • Instalace Plug and Play
  • Provozní teplota 0 až 70 stupňů C.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 059,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50
19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (-48VDC) with redundant power option

19" 16-slot SNMP Managed Media Converter Chassis (-48VDC) with redundant power option

 
8 766,00 Kč
10 dní
Kód: MC-1610MR48