1000BASE-LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ Industrial Media Converter (SC,SM) -10km

1000BASE-LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ Industrial Media Converter (SC,SM) -10km

1000BASE-LX to 10/100/1000BASE-T 802.3at PoE+ Industrial Media Converter (SC,SM) -10km
Vaše cena bez DPH
3 403,00 Kč
Vaše cena s DPH
4 117,63 Kč
3403
Dostupnost
10 dní
Kód
IGTP-802TS

 

Fyzický port

  • 1 port 10/100 / 1000BASE-T RJ45 s injektorem IEEE 802.3af / 802.3at PoE +
  • 1 1000BASE-SX / LX SC vláknové rozhraní (IGTP-802T / IGTP-802TS)
  • 1 slot SFP, podporující duální režim transceiveru 1000BASE-X a 100BASE-FX (IGTP-805AT)
     

PoE

  • Vyhovuje standardu IEE 802.3at / af PoE Plus s koncovým dosahem PSE
  • Napájeno 1 zařízení IEEE 802.3at / af
  • Podporuje napájení PoE až 30,8 W pro port PoE
  • Poskytuje napájení DC 52V přes ethernetový kabel RJ45 k PD s ethernetovým portem
  • Automaticky detekuje zařízení IEEE 802.3at / af a chrání zařízení před poškozením nesprávnou instalací
  • Dálkové napájení do 100 m
  • Zařízení splitter IEEE 802.3at / af kompatibilní
     

Funkce vrstvy 2

  • Podporuje automatické vyjednávání a 10/100 Mb / s poloviční / plný duplex a režim 1000 Mb / s plný duplex na portu RJ45
  • Zabraňuje ztrátě paketů s protitlakem (poloduplex) a řízení toku pauzy rámce IEEE 802.3x (plně duplex)
     

Hardware

  • LED indikátory
    • Systém: Napájení 1, Napájení 2 a Chybová LED
    • Fiber port: LNK / ACT
    • 10/100 / 1000Base-T port: LNK / ACT, 1000, PoE-in-use
  • Přepínač DIP: výběr režimu LFP (Link Fault Passthrough)
     

Průmyslové pouzdro a instalace

  • Kovové pouzdro IP30
  • Provedení na lištu DIN nebo na zeď
  • 12 ~ 48V DC / 24V AC redundantní napájení s funkcí ochrany proti přepólování a připojitelnou odnímatelnou svorkovnicí pro napájení Master a Slave
  • Podporuje 6000 VDC Ethernet ESD ochranu
  • Provozní teplota -40 až 75 stupňů C.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 223,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50