10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Bridge Media Converter, LFPT Supported

10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Bridge Media Converter, LFPT Supported

10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Bridge Media Converter, LFPT Supported
Vaše cena bez DPH
963,00 Kč
Vaše cena s DPH
1 165,23 Kč
963
Dostupnost
10 dní
Kód
FT-801

 

  • Vyhovuje standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u 10 / 100BASE-TX, 100BASE-FX
  • Konektory: Jeden kroucený pár RJ45 (auto-MDI / MDI-X), EIA568
  • Jedno optické vlákno, vlnová délka 1310 nm, typ konektoru a vzdálenost se liší podle modelu
    • FT-806A20 / FT-806A60: Tx-1310nm, Rx-1550nm
    • FT-806B20 / FT-806B60: Tx-1550nm, Rx-1310nm
  • Rychlost přenosu dat:
    • TP: 10/100 Mb / s
    • FX: 100 Mb / s
  • Podpora duplexního režimu:
    • Plný nebo poloduplexní režim s automatickým vyjednáváním (TP)
    • Plný nebo poloduplexní režim přepínačem DIP (FX)
  • LED indikátory: PWR, FX LNK / ACT, FX FDX / COL, TP 100, TP LNK / ACT, TP FDX / COL
  • Přepínač DIP: 2 přepínače DIP
    • Přepínač DIP vzadu: výběr režimu duplexu FX
    • Boční přepínač DIP: volba režimu LFP (Link Fault Pass-through)
  • IEEE 802.3x Full-Duplex Flow-Control a protitlak v Half-Duplex eliminují ztrátu paketů
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 059,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50