1-port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter

1-port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter

1-port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter(Downstream:200Mbps;upstream:100Mbps)
Vaše cena bez DPH
2 269,00 Kč
Vaše cena s DPH
2 745,49 Kč
2269
Dostupnost
10 dní
Kód
VC-232G

 
1-port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter1-port 10/100/1000T Ethernet over Coaxial Converter


  • ITU-T G.993.5 G.Vectoring a G.INP
  • Šířka pásma upstream / downstream až 200/100 Mb / s
  • Režim CO / CPE volitelný přepínačem DIP
  • Volitelný plán cílového pásma a okraj SNR
  • Poloviční duplexní protitlak a řízení toku pauzy v rámci rámce IEEE 802.3x
  • Jeden konektor BNC pro připojení VDSL
  • Používá stávající koaxiální kabel RG59 / RG6
  • Používá se ve dvojicích k prodloužení spojení z bodu do bodu až 1,4 km
  • Podporuje velikost paketu až 1522 bajtů, transparentnost VLAN značek IEEE 802.1Q
  • Výhoda minimální doby instalace (jednoduše Plug-and-Play)
  • Podporuje rozsáhlé indikátory LED pro diagnostiku sítě
  • Spolupráce s šasi převaděče médií PLANET (MC-700 / MC-1500 / MC-1500R / MC-1500R48)
  • Kompaktní rozměry a snadná instalace
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 223,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50