1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM

1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM

1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM, a pair include Tx & Rx in package (TVI/CVI/AHD/CVBS)
Vaše cena bez DPH
4 675,00 Kč
Vaše cena s DPH
5 656,75 Kč
4675
Dostupnost
10 dní
Kód
VF-101G-KIT

 
1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM1-Channel 4-in-1 Video over Gigabit Fiber(ST) converter up to 20KM


  • Kompatibilní s hybridním videem (AHD / TVI / CVI / CVBS)
  • Přenos dat na dlouhé vzdálenosti 20 km
  • Indikace stavu napájení, optického signálu a videa
  • Vysokorychlostní technologie synchronního digitálního přenosu
  • Zaručuje bezpečný přenos za špatného elektromagnetického prostředí
  • Přenos videa a dat přes gigabitový optický kabel
  • PAL, NTSC, SECAM kompatibilní
  • Datový typ: RS485
  • 8 / 10bitové vzorkování digitálního video signálu
  • Samostatně nebo pracujte s šasi převaděče médií PLANET MC-700/1500 / 1500R
  • Kompaktní velikost, design pro montáž na zeď, snadná instalace
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 35KM

 
1 581,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S35
7-Slot 10" Media Converter Chassis

7-Slot 10" Media Converter Chassis

 
3 223,00 Kč
10 dní
Kód: MC-700
100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

100GBASE-SR4 QSFP28 Fiber Transceiver (Multimode, MPO, 850nm, DDM) – 100m

 
6 463,00 Kč
10 dní
Kód: QSFP-100G-SR4
10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

10/100Base-TX to 100Base-FX (SC) Smart Media Converter - Single Mode 50KM

 
2 028,00 Kč
10 dní
Kód: FST-802S50